Juventus je sa Cristianom posve drugi tim: Ronaldo ušao, zabio dva gola i donio pobjedu Staroj dami

Bianconeri savladali Speziju: Juventus je u 6. kolu Serije A kao gost savladao ekipu Spezije sa 4:1.

Cristiano Ronaldo se na teren vratio na najbolji mogući način. Zabio je dva gola i odveo je Staru damu do trijumfa.

Nije Ronalda bilo na terenu od prve minute. Ipak, Juve je golom Morate vodio od 14. minute sa 0:1, no Pobega je u 32. zabio za rezultat prvog dijela od 1:1.

Cristiano Ronaldo postiže gol protiv Spezie (Foto – EPA)

Trener Juventusa Andrea Pirlo zatim u 56. minuti radi izmjenu Dybala za Ronalda. Cristiano je odmah po ulasku i zabio za prednost Bianconera od 1:2.

Pogodio je Pirlo i sa drugom izmjenom. Ubacio je Rabiota umjesto Bentancura, a ovaj mu se odužio sjajnim golom za 1:3

Tačku na ovaj meč stavlja Ronaldo sa penala u 76. minuti. Panenkom je zabio za konačnih 1:4.