Amer Gojak svjedočio nestvarnom porazu svog tima od Lazija

Primili dva gola u nadoknadi: Lazio je u nestvarnom meču pobijedio na gostovanju Torino sa 4:3.

Nevjerovatnu utakmicu punu preokreta su odigrala ova dva tima, a Lazio je sa dva gola duboko u nadoknadi došao do tri boda.

Poveli su gosti sa 0:1 u 15. minuti preko Pereire, ali su domaći golovima Bremera i Belottija otišli na odmor vodstvom od 2:1.

Milinković-Savić u 49. minuti pogađa za 2:2, a ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 87. minute kada Torino dolazi do gola za 3:2 preko Lukića.

A onda ludilo u nadoknadi. Prvo je Ciro Immobile u 95. minuti sa penala pogodio za 3:3, a domaći su potom doživjeli istinski šok u 98. minuti meča. Caicedo je zabio za 3:4 i veliku pobjedu Lazija.