Pogledajte kako je srpski golman zabio Atleticu

ATLETICO je pobjedom kod Eibara 2:1 sinoć učvrstio vodstvo na vrhu španjolske La Lige i sad ima sedam bodova više i utakmicu manje od Reala.

Madriđani su do pobjede došli golovima Luisa Suareza u 40. i 89. minuti, ali domaćini su vodili od 12. zahvaljujući svojem golmanu.

Nakon što je Carrasco srušio Mutoa, sudac je označio jedanaesterac, a s drugog kraja terena stigao je srpski golman Marko Dmitrović i stao pred kolegu Jana Oblaka, kojeg mnogi smatraju najboljim golmanom svijeta.

No ni čudesni Slovenac nije mogao zaustaviti precizan udarac u donji kut 28-godišnjeg srpskog reprezentativca, prenosi Index.hr.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DMITROVIĆEV PENAL

Suarez je izjednačio u 40. minuti, a u 89. je dosuđen penal i za goste. Dmitrovića je Suarez prevario panenkom.

U sudačkoj nadoknadi domaćini su zazivali još jedan penal zbog Savićeva igranja rukom, ali Dmitrović nije dobio priliku još jedanput svladati Oblaka.

U Eibaru su odlučili penal povjeriti golmanu jer se njegovi dosadašnji izvođači nisu iskazali. Dmitrović je bio četvrti izvođač penala za Eibar ove sezone nakon što su njegovi suigrači promašili zadnja dva i tri od posljednjih pet udaraca s bijele točke.