fbpx

Muzaferija ispisala historiju i osvojila srebro na Europa kupu, dvije stotinke je dijelile od zlata!

Elvedina Muzaferija danas je još jednom ispisala historiju Bosne i Hercegovine, pošto je osvojila prvu medalju za našu zemlju u Europa kupu

Muzaferija je zauzela drugo mjesto i osvojila srebro u utrci spusta u švicarskoj Kran Montani.

Naša skijašica je utrku okončala s vremenom 1:11,88, a za pobjednicom Nadine Fest iz Austrije je zaostala samo dvije stotinke.

Trećeplasirana Stephanie Jenal iz Švicarske je kasnila 0,64 sekunde, piše Vijesti.ba.

Napomena o autorskim pravima: Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici našeg portala sa koje je sadržaj preuzet. Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku The Balkantimes Press.

Copyright Notice: It is allowed to download the content only by providing a link to the page of our portal from which the content was downloaded. The views expressed in this text are those of the authors and do not necessarily reflect the editorial policies of The Balkantimes Press.