fbpx

Kompletna Turska priča o Arminu Hodžiću: Pogledajte šta je Zmaj danas uradio

Fudbaleri Kasimpase su u susretu 1/16 finala Kupa Turske ubjedljivo pobijedili Mugalaspor sa 5:0 i plasirali se u narednu fazu.

Carius je u 22. minuti doveo Kasimpasu u prendnost, da bi u 25. minuti naš Armin Hodžić (26) povećao vodstvo na 2:0.

Sve dileme oko pobjednika riješio je Dulger koji je u 39. minuti zabio za 3:0.

U nastavku su domaći postigli još dva gola. Prvo je Hodžić u 54. minuti pogodio drugi put u današnjem duelu, a konačnih 5:0 postavlja Koc u 56. mnuti utakmice.

Čovjek kojeg Džeko želi srušiti svim silama progovorio o Dijamantu

Hodžić, koji je zabio pet golova u devet susreta u tekućoj sezoni, je igrao do 60. minute za Kasimpasu, dok Harisa Hajradinovića (26) nije bilo u pobjedničkom timu.