Jokić i Murray sredili Clipperse i produžili seriju polufinala Zapada

Denver Nuggetsi savladali su Los Angeles Clipperse 111:105 i tako smanjili seriju polufinala Zapada na 3:2.

Clippersi su vodili praktično cijelu utakmicu, u jednom trenutku su imali najviše 16 razlike, no Nuggetsi su odigrali fantastičnu zadnju četvrtinu gdje su zabili 38 poena i okrenuli utakmicu.

Sve se okrenulo tricom Nikole Jokića sedam minuta prije kraja utakmice kada je Denver stigao do svog prvog vodstva. Do kraja utakmice ga nije ispustio.

Premierliga još nije ni krenula, a Mourinho je već hit na društvenim mrežama: “Neću mu ništa reći”

Najbliže preokretu Clippersi su bili minutu i po prije kraja kada je Lou Williams promašio tricu kod 102:100 vodstva Denvera, no u sljedećem napadu pitanje pobjednika je riješio Michael Porter Jr. tricom preko ruke za +5. Do kraja susreta, Clippersi nisu bili blizu preokretu.

Vodeći dvojac Clippersa Kawhi Leonard i Paul George odigrao je dobro s 36 i 26 poena, no nisu imali pravu potporu ostatka ekipe.

Ferrari je predstavio možda i najljepši bolid u historiji: Scuderia slavi svoju 1000. utrku u Formuli 1

S druge strane, Nikola Jokić i Jamal Murray imali su odlične role. Srbijanski centar je zabio 22 poena uz 14 skokova, dok je Murray dodao 26 poena, osam skokova i sedam asistencija, no treba istaknuti kako je Paul Milsap dodao 17, a Monte Morris 12 poena s klupe. To je na kraju učinilo razliku.

Pobjednik ove serije će u finalu Zapada igrati protiv boljeg iz serije Lakersa i Rocketsa. U toj seriji Lakersi trenutno vode 3:1.

Niko u Barceloni ne vjeruje da se ovo događa: Treći najbolji strijelac u klupskoj historiji odlazi u redove mrskog protivnika