fbpx

Gol majstor- Cristijano Ronaldo do rekordnih 111 golova za selekciju

Sa dva gola Ircima, Cristijano Ronaldo je najbolji striejlac u istoriji svjetskih selekcija

Cristijano Ronaldo, rekord,111 -golova

Nije uspio sa penala, ali Kristijano Ronaldo ne staje i kao po pravilu, dočeka svojih pet minuta u finišu.

Uradio je to Portugalac u pobjedi svoje selekcije nad Republikom Irskom, pa je golovima u 89, i šestom minutu nadoknade potpisao preokret – 2:1, ali i novi svjetski rekord.

On je sa 111 golova u dresu Portugala najbolji strijelac za reprezentacije, ikada.

Do večeras je rekord dijelio sa Irancem Ali Daeijem s apo 109 golova.

Nije uspio da pogodi sa penala u 15. minutu, ali je uspio da se iskupi i donese trijumf nakon što su Irci golom Egana nakon kornera vodili od finiša poluvremena

Napomena o autorskim pravima: Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici našeg portala sa koje je sadržaj preuzet. Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku The Balkantimes Press.

Copyright Notice: It is allowed to download the content only by providing a link to the page of our portal from which the content was downloaded. The views expressed in this text are those of the authors and do not necessarily reflect the editorial policies of The Balkantimes Press.