Englezi ne mogu da se načude šta je sada uradio Asmir Begović

Begović je ukupno branio u 16 utakmica za AFC u svim takmičenjima. Njegova ekipa je trenutno prva na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Barnsley i AFC Bournemouth su sinoć odigrali prvu utakmicu 16. kola Championshipa, a gosti su slavili ubjedljivim rezultatom 0:4.

Biling u 12. minuti zabija za vodstvo AFC-a, da bi Solanke u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena pogodio za 0:2.

Igrala se 52. minuta kada je Rico povećao prednost na 0:3, a trijumf je potvrdio Suriddge u 70. minuti utakmice.

Asmir Begović (33) branio je kompletan meč za AFC i ovo mu čak šesti put u sezoni da nije primio gol.