Džeko zabio gol, nakon mjesec dana čekanja na povratak u početni sastav Rome

Edin Džeko se upisao u strijelce u prvoj utakmici u kojoj se vratio u početni sastav Rome

Roma u ovim trenucima gostuje kod portugalske Brage u šesnaestini finala Evropske lige, a italijanska ekipa vodi rezultatom 1:0.

Stijelac pogotka za Romu u 5. minuti je Edin Džeko kojem je asistirao Leonardo Spinazzola.

Džeko starter protiv Brage, bez kapitenske trake, na gol čeka od 3. januara

Džeko se večeras našao u početnom sastavu Rome prvi put nakon 15. januara kada je odigrao svih 90 minuta protiv Lazija, prenosi Klix.ba.

Posljednji pogodak za Romu postigao je 3. januara kada je zatresao mrežu Sampdorije.