Znate li ko je najbolji strijelac Evropske lige? Igrao je samo 36 minuta

Španski Villarreal u 2. kolu Europske lige pobijedio je azerbajdžanski Qarabag s 3:1.

Rezultat je bio 1:1 do same završnice susreta dok trener “Žute podmornice ” Unai Emery u 75. minuti nije u igru uveo Paca Alcacera koji je s dva gola riješio utakmicu.

Alcaceru su to bili treći i četvrti gol u EL, čime je postao najbolji strijelac u tom natjecanju.

Image: Penal.ba

Najimpresivnije je to što je na ovom susretu odigrao tek 15 minuta, a u prošlom protiv Sivasspora 21 i u ukupno 36 minuta postigao četiri gola, što znači da zabija svakih devet minuta.