Pokazivao Messiju da zna gdje će šutirati penal, a on ga osramotio za sva vremena

FIFAWorldCupQatar2022, FIFA, one love, Qatar 2022, Katar 2022, Messi, Argentina, Saudijska Arabija

Argentina i Saudijska Arabija igraju trenutno meč prvog kola grupne faze Svjetskog prvenstva, a Gaučosi su furiozno ušli u utakmicu i veoma brzo su uspjeli da slome otpor protivnika.

Argentina je do prednosti mogla doći već u drugoj minuti meča kada je šansu imao Lionel Messi, ali njegov udarac je sjajno zaustavio golman Saudijske Arabije.

Međutim, nekoliko minuta kasnije nakon kornera u kaznenom prostoru S. Arabije srušen je Paredes, a sudija Vinčić je dobio poziv iz VAR sobe da pogleda situaciju.

Iako se meč nastavio i igralo se par minuta Vinčić je dobio poziv da pogleda tu spornu situaciju i na kraju je pokazao na bijelu tačku.

Odgovornost je preuzeo očekivano Messi koji je hladnokrvno uspio da pošalje loptu u mrežu S. Arabije za vodstvo Argentine od 1:0.

Golman Al Owais je pokušao da zbuni Messija i pokazivao mu je da zna gdje će on da šutira, ali na kraju će mu se sigurno mnogi smijati zbog toga.

Messi je majstorski poslao loptu baš u tu stranu u koju je Al Owais pokazivao, a golman S. Arabije se bacio u drugu stranu i pogledom je ispratio loptu ka mreži svog gola.