Srbijanski reprezentativac zabio hat-trick u prvom poluvremenu. Pogledajte trreći gol

Srbijanski reprezentativac i igrač Fiorentine Dušan Vlahović zabio je tri pogotka u prvom poluvremenu utakmice Beneventa i Fiorentine

Srbijanki igrač Fiorentine Dušan Vlahović, hat-trick

u 27. kolu Serie A, a treći je gol pravo remek-djelo

Vlahović je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela primio ispucavanje Fiorentininog vratara Dragowskog, sjajno se okrenuo i s nešto više od 20 metara odlično pogodio gol domaćih.

Bio je to 12. pogodak 21-godišnjeg Vlahovića u talijanskom prvenstvu ove sezone. U Fiorentinu je došao 2018. godine iz Partizana, prenosi Index.hr.

Fiorentina je na kraju pobijedila 4:1, a četvrti pogodak postigao je Valentin Eysseric. Za Benevento je zabio Artur Ionita.