Site icon The Balkantimes Press

Sead Kolašinac na doping kontroli nakon pobjede Arsenala u Beču

Pomenuti dvojac odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Arsenala protiv Rapida, odnosno u preokretu i trijumfu od 2:1, čime su Topnici već na startu napravili veliki korak ka narednoj fazi i upisali veoma važnu pobjedu, iako su u jednom trenutku gubili rezultatom 1:0.

Gabriel i Kolašinac su nakon utakmice pozvani na doping kontrolu, a naravno, sve je prošlo u najboljem redu i nakon što su završili te obaveze, sa svojim saigračima krenuili su put Londona gdje će u nedjelju igrati naredni meč protiv Leicestera u okviru engleskog Premiershipa.

Podsjećamo, Rapid je u 51. minuti nakon velike greške golmana Lene stigao u vodstvo protiv Arsenala, no David Luiz i Aubameyang su za samo četiri minute postigli dva pogotka za Topnike i donijeli im preokret i, na kraju će se ispostaviti, pobjedu i prva tri boda u Evropskoj ligi.

Kolašinac je većinu meča igrao na poziciji lijevog beka, da bi u samom finišu susreta, kada je Arsenal branio stečenu prednost, zaigrao na poziciji lijevog štopera u formaciji 3-5-2.

Izvor: Klix.ba