Roma sa dva igrača manje, Džeko ide sam na golmana, a zatim sudija radi nevjerovatnu stvar

Ljuti su bili fudbaleri Rome, a prednjačili su Pellegrini i Džeko, no odluka nije promijenjena, te je Roma propustila šansu da i sa dva igrača manje dođe do izjednačenja.

Džeko ostao na klupi

Roma je poražena u osmini finala kupa Italije od Spezije nakon produžetaka, a konačan rezultat je bio 4:2.

Rimljani su na samom startu prvog produžetka dobili dva crvena kartona i ostali sa devetoricom, a to je Spezija iskoristila i u 107. minuti došla do gola.

Ipak, tri minute kasnije Rimljani su mogli do gola, Džeko je bio usamljen ispred golmana gostiju, no glavni arbitar meča je poručio da nije dao znak za izvođenje slobodnjaka, prenosi Penal.ba

Fonseca: Zašto je Džeku uveo tek u produžetku

Bijesni su bili fudbaleri Rome, a prednjačili su Pellegrini i Džeko, no odluka nije promijenjena, te je Roma propustila šansu da i sa dva igrača manje dođe do izjednačenja.