Pogledajte nevjerovatnu odbranu penala golmana Stuttgarta

Golman Stuttgarta na fenomenalan način je zaustavio pokušaj Forsberga.

RB Leipzig je u 20. kolu Bundeslige u gostima pobijedio Stuttgart 1-0 i stigao do devet ligaške pobjede ove sezone.

Ibrahim Šehić izludio protivničke igrače, komentator vrištao, fudbaleri se hvatali za glavu

Leipzig je protiv Stuttgarta dominirao u posjedu, uputio je više od 20 udaraca prema golu (devet ih je išlo u okvir), a prvi i jedini je u mreži završio relativno kasno, u 67. minuti.

ITALIJANSKI MEDIJI TVRDE Lazio želi igrača FK Sarajevo

Osim toga, u 22. minuti Emil Forsberg penal nije uspio pretvoriti u vodstvo, odnosno njegov je udarac obranio Gregor Kobel.

Legenda Milana protiv bivšeg kluba: Ova utakmica je posebna, kao da igram protiv brata

Pogba sigurno odlazi iz Uniteda: U kombinacijama se spominje čak i Cristiano Ronaldo

Forsberg je šutirao po sredini, a Kobel ga je uspio zaustaviti nogom iako se prethodno bacio u lijevu stranu svog gola.

Kobel je, inače, Stuttgart držao na životu koliko god je mogao. Utakmicu je završio sa šest obrana, od čega su tri upisane kod udaraca koji su prema njegovom golu upućene iz kaznenog prostora.