Site icon The Balkantimes Press

Pogledajte kakvu panenku je izveo Mamphis Depay u meču protiv Nice

Lyon je sinoć pobijedio Nicu u gostima 4:1 i zasjeo na prvo mjesto tabele s bodom i utakmicom više od Lillea.

Ekipa Rudija Garcije povela je golom Memphisa Depaya iz penala u 31. minuti nakon što su Kadewerea srušila dva igrača Nice.

Misimović i Spahić će ponuditi Izvršnom odboru NSBiH različite prijedloge za selektora

Španski medijski gigant piše o Kosovu: “Reprezentacija bez igrača rođenih u zemlji koja nije priznata”

Penal je, kao i uvijek, izveo Memphis Depay, ali se ovaj put odlučio na panenku.

Nizozemac je lukavo potkopao loptu, a golman je krenuo u desnu stranu, ali se na pola puta predomislio i pokušao se ispraviti.

Rat ruža: Nakon 16 godina nastavlja se jedno od najvećih rivalstava u engleskom nogometu

Legendarni teniser oduševljen “velikom trojkom”: Rafa je čudo, zamislite da neko 13 puta pobjedi na Tour de Franceu

No ostao je na istoj nozi pa je na kraju priče u želji da dohvati loptu završio u golu iako ona nije bila jako daleko od njega.

Lyon je sedam minuta kasnije povećao prednost preko Kadewerea, a domaćini su se vratili dvije minute prije poluvremena golom Gouirija. Lyon je sve riješio u 62. minuti golom Ekambija, a konačnih 1:4 postavio je Houssem Aouar u 72. minuti susreta.