fbpx

Pogledajte kakvu panenku je izveo Mamphis Depay u meču protiv Nice

Lyon je sinoć pobijedio Nicu u gostima 4:1 i zasjeo na prvo mjesto tabele s bodom i utakmicom više od Lillea.

Ekipa Rudija Garcije povela je golom Memphisa Depaya iz penala u 31. minuti nakon što su Kadewerea srušila dva igrača Nice.

Misimović i Spahić će ponuditi Izvršnom odboru NSBiH različite prijedloge za selektora

Španski medijski gigant piše o Kosovu: “Reprezentacija bez igrača rođenih u zemlji koja nije priznata”

Penal je, kao i uvijek, izveo Memphis Depay, ali se ovaj put odlučio na panenku.

Nizozemac je lukavo potkopao loptu, a golman je krenuo u desnu stranu, ali se na pola puta predomislio i pokušao se ispraviti.

Rat ruža: Nakon 16 godina nastavlja se jedno od najvećih rivalstava u engleskom nogometu

Legendarni teniser oduševljen “velikom trojkom”: Rafa je čudo, zamislite da neko 13 puta pobjedi na Tour de Franceu

No ostao je na istoj nozi pa je na kraju priče u želji da dohvati loptu završio u golu iako ona nije bila jako daleko od njega.

Lyon je sedam minuta kasnije povećao prednost preko Kadewerea, a domaćini su se vratili dvije minute prije poluvremena golom Gouirija. Lyon je sve riješio u 62. minuti golom Ekambija, a konačnih 1:4 postavio je Houssem Aouar u 72. minuti susreta.

Penal.ba / Balkantimes.press

Napomena o autorskim pravima: Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici našeg portala sa koje je sadržaj preuzet. Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku The Balkantimes Press.

Copyright Notice: It is allowed to download the content only by providing a link to the page of our portal from which the content was downloaded. The views expressed in this text are those of the authors and do not necessarily reflect the editorial policies of The Balkantimes Press.