fbpx

Pogledajte gol u 90. minuti kojim je Srbija “rasplakala” Ronalda sve Portugalce

Nogometna reprezentacija Srbije osigurala je direktan plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru nakon senzacionalne pobjede protiv Portugala u Lisabonu rezultatom 2:1, a heroj gostiju bio je Aleksandar Mitrović koji je pogodio u 90. minuti

Srbija, Portugla, Pobjeda, Mundijal. Ronaldo
Srbija je odigrala izuzetno kvalitetnu utakmicu i sasvim zasluženo pobijedila Portugal, a gol odluke pao je u 90. minuti.

Tadić je ubacio loptu, a na drugoj stativi je Mitrović ostao sam i onda glavom pogodio mrežu Patricija. Na terenu je uslijedilo veliko slavlje gostujućih igrača, Mitrović je čak skinuo i dres, zbog čega je dobio žuti karton, no to ga neće previše brinuti, prenosi Klix.

Nakon što je Mitrović postigao gol, komentator Sport Kluba je u delirijumu proslavio ovaj trenutak i činjenicu da je reprezentacija Srbije osigurala direktan plasman na Svjetsko prvenstvo.

Kamera je u jednom trenutku prikazala i razočaranog Cristiana Ronalda koji je u nevjerici gledao kako on i njegovi saigrači ostaju bez direktnog plasmana na Svjetsko prvenstvo, a ništa drugačije nije reagovalo ni 60.000 navijača koji su bili na stadionu.

Podsjećamo, Portugal je golom Sanchesa u 2. minuti poveo sa 1:0, da bi Tadić sredinom prvog poluvremena poravnao na 1:1. Srbiji je u ovom meču odgovarala samo pobjeda, a na kraju su izabranici Dragana Stojkovića u tome i uspjeli.

Napomena o autorskim pravima: Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici našeg portala sa koje je sadržaj preuzet. Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku The Balkantimes Press.

Copyright Notice: It is allowed to download the content only by providing a link to the page of our portal from which the content was downloaded. The views expressed in this text are those of the authors and do not necessarily reflect the editorial policies of The Balkantimes Press.