Site icon The Balkantimes Press

Pa šta ovo radi Zukanović? Zmaj je trenutno prva zvijezda Superlige

Image: Penal.ba

Gaziantep i Karagumruk su večeras u meču drugog kola turske Superlige odigrali 2:2, a igrač susreta je bio upravo naš stoper.

Zukanović se u 26. minuti sjajno snašao nakon jednog kornera i doveo Karagumruk u prednost.

Gaizantep je u nastavku zaigrao bolje i za samo šest minuta preokrenuo rezultat u svoju korist.

Real Madrid umalo ostao bez čitave ekipe, samo čudo ih je spasilo velike tragedije

Kana-Biyik je u 53. minuti poravnao na 1:1, a Andre u 59. minuti zabija gol za 2:1.

Pjanić otkrio kakav je bio prvi susret sa Messijem: ” On je možda i najbolji u historiji, ali…”

I kada su svi očekivali kraj utakmice, Zukanović je šutirao, loptu je zahvatio Erdinc te pogodio i donio bod Karagumruku.

Direktor Juventusa poslao brutalnu poruku Džeki: Dijamant ne može da vjeruje šta se dešava

Ervin je igrao svih 90 minuta na poziciji stopera i sa dva gola je prvi strijelac Karagumruka.