fbpx

Pa šta ovo radi Zukanović? Zmaj je trenutno prva zvijezda Superlige

Gaziantep i Karagumruk su večeras u meču drugog kola turske Superlige odigrali 2:2, a igrač susreta je bio upravo naš stoper.

Zukanović se u 26. minuti sjajno snašao nakon jednog kornera i doveo Karagumruk u prednost.

Gaizantep je u nastavku zaigrao bolje i za samo šest minuta preokrenuo rezultat u svoju korist.

Real Madrid umalo ostao bez čitave ekipe, samo čudo ih je spasilo velike tragedije

Kana-Biyik je u 53. minuti poravnao na 1:1, a Andre u 59. minuti zabija gol za 2:1.

Pjanić otkrio kakav je bio prvi susret sa Messijem: ” On je možda i najbolji u historiji, ali…”

I kada su svi očekivali kraj utakmice, Zukanović je šutirao, loptu je zahvatio Erdinc te pogodio i donio bod Karagumruku.

Direktor Juventusa poslao brutalnu poruku Džeki: Dijamant ne može da vjeruje šta se dešava

Ervin je igrao svih 90 minuta na poziciji stopera i sa dva gola je prvi strijelac Karagumruka.

Penal.ba / Balkantimes.press

Napomena o autorskim pravima: Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici našeg portala sa koje je sadržaj preuzet. Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku The Balkantimes Press.

Copyright Notice: It is allowed to download the content only by providing a link to the page of our portal from which the content was downloaded. The views expressed in this text are those of the authors and do not necessarily reflect the editorial policies of The Balkantimes Press.