Site icon The Balkantimes Press

Orlovi lete kući!

Fudbalska reprezentacija Srbije završila je svoj nastup na Mundijalu u Kataru

Iako su Orlovi došli sa velikim ambicijama na Svjetsko prvenstvo na kraju kući idu kao posljednjeplasirana reprezentacija grupe G sa samo jednim osvojenim bodom

Nema sumnje da će u Srbiji navijači i javnost biti razočarani, a njihovi ljubimci u trećem kolu grupe G u odlučujućoj utakmici poraženi su od Švicarske sa 2:3 i tako je Švicarska ponovo bila kobna za Srbiju.

Duel Srbije i Švicarske ponudio je totalni sepktakl. Vidjeli smo dosta prilika, preokreta, pet golova.

Povela je Švicarska u 20. minuti sa 0:1 pogotkom Shaqirija. Srbija se brzo vraća u utkamicu, a onda je potpuno preokreće.

U 26. minuti Mitrović pogađa za 1:1, da bi Vlahović lijepim udarcem u 35. minuti pogodio za 1:2.

Švicarska je u ludom poluvremenu uzvratila u finišu kada je Embolo u 44. minuti pogodio za 2:2 i rezultat prvog poluvremena.