Okršaj Messija i Ronalda u prijateljskom meču PSG-a i zvijezda saudijskog prvenstva

Messi, Ronaldo

Fudbaleri Paris Saint-Germaina (PSG) u prijateljskoj utakmici u Rijadu savladali su ekipu Zvijezda Al-Hilala i Al-Nassra rezultatom 5:4, javlja Anadolija.

Meč je privukao veliku pažnju javnosti i zbog činjenice da su fudbalske zvijezde Lionel Messi i Cristiano Ronaldo možda imali i njihov posljednji okršaj.

Messi je već u 3. minuti doveo PSG u vodstvo. Ronaldo, koji je nedavno prešao u Al Nassr, izjednačio je iz jedanaesterca u 34. minuti.

PSG je ponovo poveo u 43. minuti golom Marquinhosa.

Ronaldo je u šestoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena ponovo poravnao na 2:2.

U drugom poluvremenu u listu strijelaca su se upisali i Sergio Ramos i Kylian Mbappe.

Ronaldo je izašao iz igre ​​u 61. minuti utakmice, a Messi, Neymar i Mbappe u 62.

Na kraju je ekipa PSG-a slavila rezultatom 5:4.