Monaco nokautirao PSG usred Pariza!

Monaco je nastavio sjajan niz utakmica bez poraza u Ligue 1, a večeras su Kneževi u utakmici 26. kola pobijedili Paris Saint-Germain na gostovanju (0:2)

Monako pobjedio PSG

Gosti su poveli na Parku Prinčeva već u šestoj minuti kada je glavom pogodio Sofiane Diop. Parižani su kontrolisali utakmicu u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli uputiti niti jedan udarac u okvir gola protivnika.

Monaco je nastavio sjajno drugi dio utakmice i odmah u 51. minuti preko Guillerma Maripana udvostručio prednost. PSG je u nastavku imao šanse preko Moisea Keana, dok je Monaco najbolju priliku imao kada je Kevin Volland pokušao u 62. minuti.

Kneževi su uspjeli do kraja zadržati prednost i nastavili su sjajan niz u Ligue 1 i sada nisu upisali poraz na 11. uzastopnih susreta, a u tom nizu samo su dva puta remizirali.