Site icon The Balkantimes Press

Lukaku zabio jedan od najluđih golova ove sezone: Inter slavio u pravoj drami

Inter je gostovao kod Cagliarija u 11. kolu italijanske Serie A i pobijedio s 3:1 nakon dramatične završnice u kojoj je preokretom došao do pobjede.

Dugo se Inter mučio na Sardiniji, momčad Antonia Contea gubila je sve do 77. minute kad je Nicolo Barella zabio i poništio vodstvo Cagliarija iz prvog poluvremena.

Conte razbudio momčad

Misimović i Spahić održali sastanak u Mostaru: Imamo li novog selektora?

Domaće je u 42. minuti u vodstvo doveo Riccardo Sottil, a onda je Conte do 60. minute napravio čak tri promjene kako bi razbudio momčad za posljednjih pola sata.

To mu se isplatilo kod gola Barelle, ali i u 84. minuti kada je za preokret pogodio Danilo D’Ambrosio. Barella je ovoga puta bio asistent za gol.

Bizaran gol za 3:1

Ko je novi trener Borussije Dortmund? Bosanac kojeg je otkrio Jurgen Klopp preuzeo Milionere

Posebna priča je posljednji pogodak Intera koji spada u kategoriju najluđih koje ćete vidjeti ove sezone, a zabio ga je Romelu Lukaku u 93. minuti susreta.

Sudija utakmice Fabrizio Pasqua u 90. minuti je pokazao da će igrati još najmanje pet minuta nadoknade, ali golman Cagliarija Alessio Cragno očito je propustio tu obavijest pa je već u 93. istrčao u skok na korner svoje momčadi.

Kakva majstorija Džeke: Dijamant “izlomio” defanzivca Bologne i postigao golčinu

Nakon izvedenog kornera njegovi suigrači izgubili su loptu, a on je krenuo prema golu. Stigao je tek do polovice terena kada je prema njemu jurnuo Lukaku kojem je Lautarom Martinez gurnuo loptu u prostor.

Belgijac je predriblao golmana Cagliarija i mirno pospremio loptu u mrežu za potvrdu pobjede i Interov skok na drugu poziciju prvenstvene tabele.