Kenan Kodro se oglasio nakon prvog gola u sezoni i digao Baskiju na noge

Kodro, koji je dobio priliku od 66. minute, u finišu meča izborio je penal, a zatim ga i realizovao u 86. minuti.

Povremeni fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine jedan je od najzaslužniji za pobjedu Athletic Bilbaa nad Huescom (2:0).

INFORMACIJA IZ PRVE RUKE “Sergej Barbarez je novi selektor BiH”

Francuski prvoligaši na rubu bankrota zbog jednog nepromišljenog poteza

Houston napravio nevjerovatne ustupke Hardenu: Dobiva slobodne dane kad želi, privatnim avionom odlazi na zabave

Osim toga Pulido je zbog starta nad bh. napadačem zaradio drugi žuti karton, da bi Unai Nunez golom u drugoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 2:0.

Sin legendarnog Mehe Kodre nije krio zadovoljstvo nakon utakmice u kojoj je njegov tim upisao petu ovosezonsku pobjedu u La Ligi.

Rađa se emotivno oprostio od prijatelja: Prokleta korona

Nema više ‘lakih’ miliona za strance u Kini: Zvijezde od Nove godine bježe u Evropu

Adnan Ćatić se vraća u ring: Spreman sam

– Bio je to vrlo važan meč i osvojili smo tri zlatna boda. Proveo sam mnogo vremena radeći i čekajući svoju šansu. Vrijeme je da uživam u pobjedi – kazao je Kodro nakon utakmice koja mu je bila tek druga u ovoj sezoni.

Inače, napadač Athletica je prije dva mjeseca operisao šaku desne ruke nakon dvostrukog loma koje je zadobio u jednom od prijateljskih mečeva.