Juventus pobjedom nad Interom zadržao šanse za Ligu prvaka

Fudbaleri Juventusa upisali su izuzetno važnu pobjedu u 37. kolu Serie A nakon što su s 3:2 savladali Inter

Juventus, Inter, pobjeda, Liga prvaka

Stara dama je povela u 24. minuti golom Cristiana Ronalda, koji je prethodno promašio penal, da bi Inter do izjednačenja stigao upravo sa bijele tačke. Siguran izvoođač najstrožije kazne bio je Romelu Lukaku u 35. minuti.

Novu prednost timu iz Torina donio je Caudrado u trećoj minuti sudijske nadoknade prvo poluvremena.

Novi prvaci Italije do izjednačenja su stigli zahvaljujući autogolu Chiellinija, a pobjedu i tri izuzetno važna boda Juventusu u borbi za Ligu prvaka donio je drugi pogodak Cuadrada kojeg je postigao u 88. minuti.