Site icon The Balkantimes Press

Hrvatska pobijedila Kanadu

Hrvatska reprezentacija je u drugom kolu Svjetskog prvenstva u Kataru svladala Kanadu (4:1) i tako poprilično popravila svoj status nakon remija s Marokom u prvoj utakmici

Utakmica je šokantno počela za Hrvatsku, već u drugoj minuti Kanada je povela. Buchanan je odlično ubacio, a natrčali Alphonso Davies je ispred Juranovića glavom zakucao loptu u hrvatsku mrežu za 1-0. U 26. minuti Hrvatska je izjednačila pogotkom Kramarića, ali prethodno je Livaja bio u zaleđu pa je pogodak poništen.

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko sa po četiri boda. Tri ima Belgija, dok je bez bodova Kanada koja više jedina u ovoj skupini nema šanse za proboj prema osmini finala. U posljednjem, trećem kolu ove skupine F, u četvrtak od 16 sati igraju Hrvatska – Belgija i Kanada – Maroko.