Fenomenalan debi Luisa Suareza: Dva gola i asistencija iako je ušao u igru u 70. minuti

U prvom susretu u novoj sezoni Atletico Madrid je juče pobijedio Granadu sa 6:1 uz dva gola i asistenciju novog pojačanja Luisa Suareza.

Sjajni urugvajski napadač kojeg je Barcelona otpisala nije mogao poželjeti bolju premijeru u dresu madridskog velikana.

Suarez, koji je u petak dovršio prelazak u Atletico iz Barcelone, dobio je priliku u posljednjih 20 minuta, a samo dvije minute nakon ulaska u igru asistirao je Marcosu Llorenteu za pogodak.

Vezani članci

Do kraja dvoboja Suarez se dva puta upisao među strijelce (85, 90+3) za uvjerljiv start Atletica.

Golove za madridski sastav zabili su i Diego Costa (9), Angel Correa (47), Joao Felix (65) i Llorente (72), dok je strijelac za Granadu bio Jorge Molina (87).

Pobjeda Atletica je mogla biti i uvjerljivija, no Saul je u 16. minuti promašio kazneni udarac.