Džeko postigao pogodak protiv Rome

Bh. reprezentativac Edin Džeko je u 24. minuti kod rezultata 0:1, na asistenciju Hakana Calhanoglua, postigao pogodak i povećao vodstvo gostiju na 0:2

Edin Džeko, pogodak, Roma, Inter

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine i napadač italijanskog Intera Edin Džeko upisao se u listu strijelaca u večerašnjem susretu protiv svog bivšeg kluba Rome, javlja Anadolu Agency (AA).

Roma je na stadionu ”Olimpico” ugostila Inter u okviru 16. kola italijanskog prvenstva.

Džeko je u 24. minuti kod rezultata 0:1, na asistenciju Hakana Calhanoglua, postigao pogodak i povećao vodstvo gostiju na 0:2.

Iz poštovanja prema svom bivšem klubu Džeko nije proslavio pogodak.