Da li ste vidjeli šta je sudija uradio Liverpoolu? O ovome će se još dugo pričati

Liverpool i Manchester United su današnji derbi meč engleske Premier lige završili neriješenim rezultatom 0:0.

“Pjaniću uvrijedio si Koemana i zato ne igraš!”

Možda bi rezultat bio i drugačiji da je sudija Paul Tierney pustio da se igra posljednji napad u prvom poluvremenu, a ne svirao kraj.

“Barbarez je naša legenda, ali ima jednu manu, a u HNL-u igra novi Saničanin”

On je u trenutku kada je Sadio Mane trebao da izađe sam na Davida de Geu odlučio da svira kraj, iako je semafor na TV ekranima pokazivao da nije istekla čak ni puna minuta koja je produžena.