Site icon The Balkantimes Press

Chelseajev mladi veznjak zabija kao Lampard. Oduševio je eurogolom protiv Brightona

Image: Penal.ba

Nogometaši Chelseaja pobjedom su započeli novu sezonu Premiershipa nakon što su slavili kod Brightona s 3:1

Forbes objavio listu najplaćenijih nogometaša: Veliki pad u zaradi nakon prve trojice

Chelsea je poveo u 23. minuti golom Jorginha iz penala, da bi Leandro Trossard izjednačio u 54. minuti.

Der Spiegel: Bivšem igraču Real Madrida na mobitelu nađeno 297 fotografija dječje pornografije

Samo tri minute kasnije udarcem s 25 metara Reece James dovodi Chelsea u novo vodstvo, da bi konačnih 3:1 postavio Kurt Zouma (66).

ITALIJA GORI: Džeko je novi igrač Juventusa, poznato i koji će broj nositi na dresu

Posebno lijep bio je pogodak Reecea Jamesa kojim je mladić podsjetio na najbolje dane Franka Lamparda u Chelseaju, a možete ga pogledati na videu ispod teksta.