Bh. reprezentativac sa dva gola srušio slavni Anderlecht

Bh. reprezentativac Smail Prevljak srušio je sinoć Anderlecht s dva gola u pobjedi Eupena od 2:0.

Wayne Rooney s ljubavlju: Vaza, kakav igrač, legenda, GOAT …

Anderlecht je kao favorit stigao na gostovanje Eupenu i tako je započeo meč. Od samog starta trajala je ofanziva gostiju, ali nisu uspjeli zabiti gol.

SAMO U BIH Odveo suprugu na teren kluba za koji navija da se vjenčaju

Ključni trenutak utakmice desio se u 40. minuti kada je Kemar Lawrence, bočni fudbaler gostujućeg tima, dobio direktan crveni karton.

Paul Pogba uoči velikog derbija: Nismo na razini Liverpoola, ali možemo biti prvaci

Eupen je u nastavku meča krenuo u ofanzivu, koja se na kraju i isplatila, a heroj je bio bh. napadač.

Bh. fudbaler je domaćina doveo u vodstvo u 75. minuti, da bi u 86. postavio konačnih 2:0.