Arsenal prekinuo katastrofalne rezultate pregazivši Chelsea u londonskom derbiju

Arsenal je s 3:0 pobijedio Chelsea na svom Emirates stadionu…

Teško je Chelsea s našim Mateom Kovačićem stradao na Emiratesu kod ranjenog Arsenala. Bilo je 3:1 za Topnike koji proživljavaju jednu od najgorih sezona u povijesti natjecanja u najvišem rangu engleskog nogometa.

Počeo je Neymarov korona party: 500 ljudi je smješteno u podrumu, a svima je oduzeo mobitele

Navijači Reala otvorili šampanjac i prije Nove godine: Modrić produljuje ugovor s Kraljevskim klubom!

Ovo je bila prva pobjeda Arsenala u Peremier ligi još od 1. studenog.

Topnici su dočekali Bluese uzdrmani velikom rezultatskom krizom tijekom koje su potonuli na skromno 15. mjesto Premier lige sa svega tri boda više od zone ispadanja. Stoga nije potrebno posebno naglašavati koliko su domaćinu bili važni bodovi. Nagađalo se kako bi još jedan kiks mogao značiti i otkaz Mikelu Arteti.

Engleski prvoligaš zabranio svojim igračima da idu u kupnju u supermarkete

Rusi se ne smiju zvati Rusija: Izabrali novo ime za Svjetsko prvenstvo 2021.

U utakmici u kojoj nije imao pravo na pogrešan korak, Arsenal je odigrao odlično i posve zasluženo je slavio protiv blijedog gradskog suparnika koji je prvi udarac u okvir gola uputio tek u 85. minuti.

Loša šuterska večer Bogdanovića u porazu Jazza: Houston Rocketsi izgubili u produžetku

Nesretna Srpkinja hvali Hrvatice: ”Ono što su napravile je rukometna bajka, skidam im kapu”

Golove za Arsenal zabili su Alexandre Lacazette (34-11m), Granit Xhaka (44), te Bukayo Saka (56), dok je za Chelsea zabio Tammy Abraham (85). Gosti su u 90. minuti imali i kazneni udarac, no Bernd Leno je obranio slabo izvedeni udarac Jorginha.

Mateo Kovačić je igrao prvo poluvrijeme za Chelsea.